Міністерство у справах ветеранів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розпочали другий етап прийому заявок на участь у програмі «Ветеранський спорт». Ця ініціатива надає можливість ветеранам та учасникам бойових дій з інвалідністю отримувати щоквартальну фінансову допомогу в розмірі 1 500 грн для відвідування спортивних залів, басейнів та інших закладів фізичної культури.
Реєстрація триватиме з 1 по 20 квітня включно.
Як подати заявку:
- Увійти до застосунку Дія
- Перейти до розділу «Сервіси» та обрати послугу «Ветеранський спорт».
- Вибрати Дія.Картку для отримання виплат та надіслати заяву
- Після схвалення заявки кошти надходитимуть автоматично через шість днів після оформлення заявки на Дія.Картку.
Зверніть увагу!
Якщо Ви отримували кошти у першому кварталі та використали їх на заняття спортом, то заявку у другому кварталі подавати не потрібно, кошти надійдуть автоматично.
Вимоги до учасників програми:
– наявність верифікованого РНОКПП (реєстраційного номера облікової картки платника податків);
– вік від 18 років;
– статус учасника бойових дій (УБД) та/або особи з інвалідністю внаслідок війни (ОІВВ), внесений до Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ);
– відкриття спеціального рахунку Дія.Картки у банку-учаснику програми.
Використання коштів:
Фінансова допомога може бути використана у будь-якому спортивному закладі, що має код категорії продавця (МСС) 7941 «Фізична культура і спорт» або 7997 «Клуби — заміські клуби, членство (спортивний, відпочинок, спорт)». Це дозволяє ветеранам обирати серед широкого спектру спортивних закладів по всій країні.
Залучення спортивних закладів:
Міністерство у справах ветеранів України запрошує спортивні заклади долучитися до програми Ветеранський спорт. Для цього необхідно офіційно працювати, мати відповідний код категорії продавця (МСС) та використовувати POS-термінал для безконтактної оплати. Заклади, які відповідають цим критеріям, можуть розмістити логотип «Тут є ветеранський спорт» для інформування відвідувачів про участь у програмі. Завантажити логотип можна за цим посиланням.
Якщо ваш POS-термінал не має коду 7941 та 7997, або ви не знаєте, як це перевірити, зверніться до банку, з яким укладено договір еквайрингу. Процедура зміни коду займає 1-2 робочих дні і є безкоштовною.
КОМЕНТАРІ
і це українці? ні! це - малороси🤮
Понад 450 релігійних громад на Черкащині залишаються з московською церквою · 5 days ago
Цікаво, коли зеля отримає свої 3 роки?...
Засудили черкащанина, що не прийшов до ТЦК за рекомендацією колег · 6 days ago
Як ці вилупки можуть заробляти більше, ніж військові, які ризикують кожну хвилину своїм життям?!
Три квартири і зарплата у 500 тисяч: що задекларувала черкаська “Слуга народу” · 1 week ago
А фото Кіровоградської бригади
240 виїздів, що рятують життя: на Черкащині працюють безкоштовні мобільні гінекологічні бригади · 1 week ago
То хлопці робіть висновки!!!
Черкаський ветеран, який був у полоні, півтора року оформлював ту ж групу інвалідності, що і депутат облради за три місяці · 1 week ago
Воно б мало гарний виховний ефект для зрадників, пов.....им на бір..зє.
На Черкащині СБУ затримала наводчика російських ракет · 2 weeks ago
У кого, в такому віці, немає підвищеного артеріального тиску?
Під час судового засідання митрополиту Феодосію викликали “швидку” · 2 weeks ago
Понаїхало бидла всякого!!!
Вандали вкотре поламали лавки в одному з скверів Черкас · 3 weeks ago
Гроші на ЗСУ. Так ідіть працюйте для ЗСУ!
Повний колапс: активісти хочуть спровокувати в Черкасах велику депресію і розруху? · 4 weeks ago
"Викупив право оренди земельної ділянки у попередніх власників". Тобто, сказано така, чоб пустити пиляку і начепити локшину на вуха лохам. Конкретніше не можна? Як можна арендувати у...
На сесії Черкаської міськради розглянуть петицію про будівництво на пляжі Рів’єра · 1 month ago