Сьогодні, 23 травня, на території управління патрульної поліції в Черкаській області, відбулися заходи з нагоди старту велопатруля. Серед гостей на урочистостях були присутні начальник Черкаської ОВА Табурець Ігор Іванович та міський голова Черкас Бондаренко Анатолій Васильович. Повідомили у пресслужбі патрульної поліції.

Урочистості розпочалися хвилиною мовчання, якою черкаські патрульні вшанували усіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації, а також працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання своїх службових обов’язків.

16 патрульних на велосипедах вже від сьогодні забезпечуватимуть громадський порядок в скверах, парках, зонах відпочинку черкащан, куди важко швидко дістатися автомобілем. Усі поліцейські, які залучені у велопатрулі, успішно пройшли відбір та спеціальну підготовку. Велопатрулі нічим не відрізняються від звичайного патруля за повноваженнями.

Зазначимо, що патрульні мають із собою всі необхідні спецзасоби й відповідні адміністративні матеріали, тому відразу ж можуть реагувати та фіксувати правопорушення, щоб забезпечити громадський порядок.