Фахівці Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проводять активну просвітницьку діяльність з пошукачами щодо створення резюме, дають поради щодо успішної презентації під час співбесіди та допомагають створювати відео резюме.

Завдяки відеорезюме роботодавець може побачити реального претендента на вакантну посаду і протягом 1-2 хвилин скласти перше враження, відчути манеру спілкування, поведінки та оцінити перспективність, уміння висловлювати думки і презентувати себе.

Саме такий сервіс підвищує ефективність працевлаштування пошукачів роботи. Так, у 2019 році  14 пошукачів роботи скористались такою послугою в Черкаській районній філії обласного центру зайнятості.

Яскравим прикладом успішного працевлаштування є досвід  черкащанки  Інни, яка звернулась до Черкаської районної філії з метою пошуку роботи.

Дівчина минулого року отримала диплом за спеціальністю «інженер-електронік». Під час навчання проходила виробничу практику за відповідною професією.

Така нетрадиційна для дівчини галузь зайнятості їй подобалась і вона хотіла в цьому реалізувати свій потенціал та набуті знання. Кар’єрний радник Інни відразу провів профілювання та запропонував скласти індивідуальний план надання послуг.   Окрім традиційного резюме дівчині було запропоновано скласти відеорезюме – короткий відеоролик в цифровому форматі, зручному для відправки та відтворення, з короткою, але вичерпною розповіддю про себе, яке містить біографічні відомості, освіту, кар’єру, особисті якості тощо.

На одному з прийомів кар’єрний радник запропонував вакансію інженера в одному з підприємств міста. Роботодавець отримав відео резюме безробітної і в результаті, успішно пройшовши співбесіду, дівчина отримала бажану посаду, а роботодавець – сумлінного молодого та амбітного працівника.

Директор Черкаської районної філії Олександр Гриценко відмічає: «Традиційно, пошуки роботи починаються зі складання і відправлення резюме претендента на вакансію. За змістом, стилем, способом подачі інформації роботодавець складає свою думку про потенційного працівника, яку в ході особистої зустрічі може підтвердити, або спростувати. Головна мета відеорезюме – допомогти роботодавцю визначитися з вибором ще на етапі ознайомлення з резюме, а потенційному працівнику підвищити свої шанси на ринку праці».

Повідомляє Черкаська районна філіїя ОЦЗ.