Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА висловлює щирі співчуття з приводу смерті Федоренко Олени Антонівни, директорки обласної бібліотеки для юнацтва імені В. Симоненка.

“Олена Антонівна пішла з життя у 63 роки. Із них, 27 років вона обіймала посаду директорки бібліотеки та сумлінно й професійно виконувала свої обов’язки.

За час своєї професійної діяльності, Олена Антонівна отримувала почесні грамоти від Міністерства культури України. Була нагороджена Почесною відзнакою «За досягнення в розвитку культури і мистецтва» та ювілейною медаллю «20 років незалежності України». Це свідчить про її професійність та відданість своїй роботі. У 2006 році Олена Антонівна отримала «Диплом лауреата премії імені Дмитра Нитченка» за пропаганду українського друкованого слова.

Ми завжди пам’ятатимемо Олену Антонівну не лише як високоваліфікованого фахівця, а й як щиру, порядну і доброзичливу людину. Висловлюємо слова підтримки рідним, друзям, колегам з приводу тяжкої та непоправної втрати. Вічна пам`ять.

Прощання із Оленою Антонівною відбудеться сьогодні о 15:00 в Будинку трауру.” – йдеться у повідомленні.