Відома черкащанка, яка підкорила своїм голосом суддів “Голосу України”, звертається до своїх шанувальників з проханням підтримати її під час першого прямого ефіру і віддати за неї свій голос, пише “Про Все“.

– Друзі! Вже зовсім близько та мить, коли ваша підтримка потрібна не лише словом, а і ділом! Цієї неділі – перший прямий ефір і ви зможете віддати свій голос за мене, надіславши смс чи зателефонувавши за вказаним номером під час ефіру 7 квітня. З одного українського номеру можна надіслати 50 смс (вартістю 3,80 грн) і зробити 50 дзвінків (вартістю 3,50 грн) початок о 20:30… Дякую всім небайдужим! – зазначила співачка.

Нагадаємо, що дівчина з рок-вокалом, яка виконала композицію гурту Eurythmics у кавер-версії Мериліна Менсона Sweet dreams, вразила своїм потужним голосом Тіну Кароль. Зірковий тренер запропонувала Ягич взяти участь у “Євробаченні” від України.

“Ім’я ваше – це перемога. Ваш голос вражає. Вас треба ще кудись заслати на такий конкурс, де можна представити Україну. Удар такий в голову – “бам” і нокаут. “Євробачення” наступного року”, – сказала Тіна Кароль.