На початку березня з-за кордону повернулися понад 66 тисяч чоловіків з однією метою – захищати Україну від нападу росії. Вони залишили престижну роботу, комфортні умови і, ризикуючи життям, пішли на фронт.

25-річний Євгеній Г. із Легедзиного, що на Тальнівщині до початку повномасштабної війни працював у Польщі. 24-те лютого його спіткало за межами рідної країни та на відстані від коханої дружини й маленького сина. Не вагаючись, уже наступного дня, він повернувся на Батьківщину. Так, чоловік міг залишитись у безпечному місці, забравши до себе сім’ю, однак поклик захистити свою Батьківщину був сильнішим, розповідає видання “Вісті Черкащини“.

В минулому військовий, який майже три роки брав участь в АТО, не міг вчинити по іншому. Приїхавши додому, Євгеній одразу ж пішов до військкомату, через 4 дні його забрали.

Як говорить чоловік, його бригада від Балаклії на Харківщині дійшла до самого кордону із росією. За час, який йому довелося бути на фронті, чоловік встиг побачити і пережити не мало складних моментів. 10 листопада 2022 року Євгеній отримав тяжкі осколкові поранення: в ногу та пах. Зараз військовий перебуває вдома, на реабілітації.

Підтримкою та опорою для Євгенія є його дружина Анастасія. Вона підтримувала його, коли він був на передовій. Жінка виготовляла іграшки ручної роботи та продавала їх. Виручені ж кошти, передавала на потреби бригади, де служив її чоловік.

– Я розуміла, що для нього захист України зараз – на першому місці, тому не могла інакше. Його прагнення до Перемоги стало мотивацією і для мене, щоб робити більше і допомагати більше, – каже вона.

Допомагає відновлюватися чоловікові Анастасія і зараз, адже йому, як ніколи необхідна її підтримка. Поки Євгеній проходить реабілітацію після тяжкого поранення, кохана дружина та син мотивують його швидше одужувати та продовжувати боротьбу. Вже в кінці цього місяця військовий повертається на фронт, щоб знову захищати свою сім’ю та свою країну від клятого ворога.