Кілька днів тому, 23 липня, у Черкасах затримали дорослого чоловіка, який чіплявся до дітей і намагався на території дитячого садку показати свої статеві органи. Тоді чоловіка впізнав батько дошкільняти і затримав до приїзду поліції.

З’ясувалося, що чоловік зайшов на територію дитячого садка через відкритий центральний вхід. За словами батька, який затримав 36-річного чоловіка, вихователі не помітили незнайомця. Однак у коментарі журналістам “Про все” завідувачка закладу каже, що чоловіка помітили та намагалися вигнати.

– У п’ятницю, відразу після того інциденту, ми закрили всі хвіртки. У нас вони були тільки на засув (зачинялися, – ред.). На обох входах ми їх закриваємо після того, як батьки приведуть своїх дітей у дитячий садочок. Тому вони були відкриті лише через те, що був ранок і приходили діти. А ще один вхід через ворота не можемо зачинити на зовсім, бо нам у садочок привозять продукти, – каже завідувачка дитсадка №34 Олена Перцева.

За словами завідувачки, неприємний випадок трапився через те, що з садочка вантажна машина забрала сміття. А ворота після неї не закрили.

– Ми робимо все, що в наших силах, щоб убезпечити дітей. Одна людина завжди стоїть на вході, бо ми перевіряємо наявність масок у батьків, які заходять на територію дитячого садка. У нас завжди контроль. І навіть коли цей мужчина зайшов – він був прямо на центральному вході, стояв біля майданчика. І вихователька його побачила й запитала, хто він такий і кого сьогодні привів. Він їй буркнув щось і вона сказала, щоб він виходив з дитсадка, бо йому немає що тут робити. А потім один із батьків його впізнав, – розповідає Олена Перцева. – Хоча вихователька слідкувала за чоловіком і він нікого не гладив, ні до кого з дітей не підходив – лише стояв на центральному вході й дивився.

Завідувачка дитсадка каже, що адміністрація нічого не може зробити для посилення безпеки – камер відеонагляду в дитсадку немає, охоронця – також.

– У нас немає людини, яка б цілий день стояла на хвіртці. У кожного з нас є свої посадові обов’язки. Є лише нічні сторожі. Але вихователі, які приймають дітей, все одно слідкують за входом, контролюють ситуацію, знають батьків усіх дітей, – зазначила освітянка.