ДТП поблизу Черкаської ОДА, у якій було збито пішохода та постраждало дві автівки спричинив  Малий Олег Петрович, що вже не вперше потрапляє в автоаварії. По це на “Фейсбуці” розповів екс-депутат міської ради Олег Кашко, чия машина також постраждала.

“Наші машини були припарковані на стоянці і в нас в’їхав Мерседес, за кермом якого був Малий Олег Петрович. Машини розбиті вщент. – розповів Кашко подробиці ДТП. – Як виявилось цей Олег Малий не перший раз прикриважться 2 групою інвалідності. В Черкасах його авто не хочуть страхувати страхові компанії. У нього вже більш ніж 5 ДТП. Попадав в ДТП на Субаро Імпреза, Нісан Тіана (вдарив таврію і тролейбус), на Нісан, за розповіддю свідків він був п’яний, але в нього 2га група інвалідності, болить серце і він втрачає свідомість. Тобто знову ця людина хоче втікти від покарання, навіть не дивлячись на те, що зробив інвалідом молодого хлопця.”

blank

Окрім того, Олег Кашко закликав небайдужих містян допомогти молодому хлопцеві, що постраждав у ДТП та потребує коштів на лікування.

blank

“Внаслідок ДТП постраждав перехожий Лимарь Сергій Володимирович (26років). Зараз він знаходиться у реанімації 3-ї лікарні. Цей хлопець з Новомиргорода, працює в Черкасах. У нього складна черепномозкова травма, перелом руки і ключиці, багато забоїв, повна амнезія. В лікарні дуже сутожно з ліками, лікарі за власні кошти купують для нього. Йому дуже потрібні антибіотики! Він лежить в реанімації в 3й Лікарні, його лікар Пенов Микола Іванович. Давайте не будемо байдужі і разом допоможемо хлопцеві!”