Український шоумен Володимир Остапчук та його наречена Христина Горняк от-от підуть під вінець.

15 жовтня пара відсвяткує весілля, яке ледь не зірвав коронавірус. У програмі “Зірковий шлях” наречені розсекретили подробиці одруження. Так, Остапчук йтиме до РАЦСу в чорному костюмі, а Горняк підготувала аж три образи.

– Перші два образи я обрала в весільних салонах зі Львова. Це моє рідне місто, тому так і вийшло, що ми зустрілися. Третій образ я шитиму, – поділилася Христина.

Крім того, пара обміняється незвичайними обручками.

– Коли дизайнерка вклала кільце Христини в моє, вони ідеально підійшли, одне в інше заходить. І дизайнерка запропонувала зробити всередині напис, який можна прочитати, коли з’єднаєш два кільця в одне, – додав Володимир.

Наречені розпишуться у РАЦСі зранку, а сама ж церемонія відбудеться у ресторані в заміському комплексі під Києвом. Весілля буде в осінніх кольорах – коричневий, помаранчевий та зелений. На свято закохані запросили 45 людей.

– У нас весілля насправді буде невелике. Це буде коло друзів і батьків. Насправді ми запросили тих, хто дійсно щиро за нас порадів. Тому що, як не дивно, коли я виставила фото з заручин, деякі мої подруги, які проживають не в Києві, а в інших містах, не привітали. Не знаю, з чим це пов’язано, але їх не буде, наприклад, – зізналася дівчина.

На весіллі не буде тамади. Так, зустрічатиме гостей піаніст Євген Хмара, а співатиме на розважальній частині LAUD. Імена інших зірок пара поки не розсекречує. Христина поділилася, що попри документну тяганину, все ж вирішила змінити прізвище на Остапчук.