Захисник із села Майданецьке, що на Тальнівщині, Олег Капустін отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ. 24.08.2023 року нагорода була вручена нашому землякові, генералом Сирським на Бахмутському напрямку. Про це пише видання “Вісті Черкащини“.

Нагороду надали за сумлінне виконання бойових завдань та високі показники бойової підготовки.

blank

Народився Олег 01.03.1994 року у селі Глинськ в Сумській області. Коли хлопцеві виповнилося 7 років, родини переїхала на Тальнівщину у село Майданецьке. Тут Олег закінчив 9 класів у місцевій школі, далі навчався у Звенигородському ПТУ, де здобув професію майстер-сировар. Потім була строкова служба у легендарній 93 бригаді. З 2015-2020 хлопець брав участь у АТО на сході нашої держави. Проходив службу в батальйоні Луганськ-1. З початком повномасштабного вторгнення російських окупантів, без вагань 11.03.2022 вступив добровольцем до лав ЗСУ. Наразі проходить службу у військовій розвідці на Донецькому напрямку, де з побратимами виконують надскладні бойові завдання.

«Золотий хрест» – це відзнака, затверджена наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного 2022 року. Вона входить до нагородної системи Головнокомандувача Української армії.

Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.