Освітяни області тримають стрій: адаптуються до викликів часу та вирішують їх. Напередодні професійного свята очільник області Ігор Табурець мав теплу зустріч із педагогами Черкащини. Інформує пресслужба ОВА.

– Наша освітня сфера пройшла випробування ковідом і численними замінуваннями, – відзначив Ігор Табурець. – Тепер адаптується до роботи під час повномасштабної війни. І вважаю, що робить це успішно.

Так, відзначив начальник ОВА, понад 200 випускників черкаських шкіл склали мультитест на найвищий бал. Юні науковці здобули найбільше перемог за всі попередні роки на конкурсі Малої академії наук.

– Дошкілля теж показує клас: на сьогодні 380 закладів відновили роботу в різних форматах, – продовжив посадовець. – І це лише кілька фактів про результати роботи галузі. За кожним із них – копітка праця цілих колективів. Дякую кожному!

Освітяни Черкащини створили потужний фронт підтримки наших воїнів і внутрішньо переміщених осіб. Плетуть маскувальні сітки, готують їжу, збирають потрібне.

– 168 наших педагогічних працівників цьогоріч зустрічатимуть своє професійне свято на полі бою, – наголосив Ігор Табурець. – Слава їм! І вітання всій освітянській родині Черкащини!