Черкащанка Аріна Гужва, яка нещодавно вразила суддів десятого сезону вокального шоу «Х-Фактор» і вже отримала статус Богині року, знає, що тільки постійна робота над собою і нестримна жага до перемоги, допоможе досягти своєї мрії. Дівчина розповіла «ВиЧЕрпно», чому розпочала займатися вокалом та хто із суддів «Х-Фактору» найбільше припав до душі.

– Як давно Ви почали займатися вокалом?

– З шести років. Батьки дуже хотіли, щоб я почала співати. Це наша сімейна справа, адже мама співає, а тато був музикантом. У 2008-ому році внаслідок ДТП тато загинув. Тоді я написала свою першу пісню «Мій дорогий тато». Згодом я закінчила Черкаське музичне училище за спеціальністю «Джазовий вокал» та отримала освітній рівень магістра за спеціальністю «Музичне мистецтво» у Національній академії керівних кадрів культури та мистецтв.

– У яких конкурсах талантів, окрім «Х-Фактору», Ви ще брали участь?

– Брала участь у низці конкурсів талантів, а саме: «Фабрика зірок 4″, була учасницею «Голосу країни 10″ та стала лауреатом конкурсу «Море талантів». Окрім участі у вокальних конкурсах я активно займаюсь спортом. Маю статус майстра спорту України з карате, є чемпіонкою України і Європи, призеркою світових змагань. Також отримала почесну золоту медаль за «Золотий голос козацтва».

– У відеоісторії Ви розказали про те, що вже брали участь у третьому сезоні «Х-Фактора». Чому не варто здаватися і йти лише вперед?

– Стукай в усі двері і тобі обов’язково відчинять. Не потрібно втрачати віри, тому що колись тебе все одно помітять. Потрібно керуватися цим правилом і якщо раніше у тебе не виходило потрапити до вокальних конкурсів, то це колись обов’язково станеться. Потрібно вірити в себе.

— Чому для свого виступу Ви обрали пісню T.N.T. відомого рок-гурту AC/DC? Розкажіть про своїх улюблених виконавців.

– Улюблених виконавців немає. Зробила такий вибір пісні, тому що обожнюю рок. Зазвичай співаю рок, джаз, оперу, поп, а також драйвові пісні, які чіпляють за душу. Дуже приємно було почути на «Х-Факторі» комплімент від Алессандро Сафіно на кшталт «ви — справжня Богиня року». Звичайно, що до цього моменту мені робили багато компліментів, але почути це від італійського співака було надзвичайно приємно.

– У команду якого тренера Ви хочете потрапити? 

– Найбільше я б хотіла потрапити під керівництво італійського співака Алессандро Сафіно. Він зірка світового масштабу і може навчити багатьом речам. У майбутньому я б хотіла заспівати з ним дуетом пісню “Time to say goodbye”, яка мені дуже подобається.