Режисер Сергій Малик випустив тизер короткометражного фільму “Гойдалки”. Про це поише сайт “ШоТам“.

Це історія про людей, які постійно говорять, але не чують одне одного. Це історія про людей у ті періоди їхнього життя, коли вони не знають, чого хочуть, або коли хочуть одне від одного надто багато», – каже Малик.

Головні ролі у фільмі виконали актор театру імені Івана Франка Віталій Ажнов і  актор з Корсуня Тарас Цимбалюк, якого глядачі знали за роллю Карпа Кайдаша у серіалі «Спіймати Кайдаша». До короткометражного фільму ввійшла частина подій зі сценарію до повнометражної картини, для якої наразі шукають партнерів.

Про фільм

Це історія про людей, які говорять, говорять, говорять, говорять, але одне одного не чують. Це історія про людей у ті періоди їхнього життя, коли вони не знають, чого одне від одного хочуть, або коли хочуть одне від одного надто багато.

Це історія про двох людей на пляжі. Ми не знаємо ані того, як і коли вони туди потрапили, ані того, навіщо вони там залишаються. Але вони там залишаються. І розмови, які між ними там відбуваються, схожі не на ті, що до рухаються кудись, а на ті, які рухаються туди-сюди, як безкінечні гойдалки.

Тизер за посиланням.