У Каневі комунальники продовжують працювати над тим, аби місто було охайним та затишним. Так, працівники КП «Місто» висадили різнокольорові петунії у металеві конструкції, що по вулиці Олега Кошового та на Площі Героїв Майдану. Інформують у пресслужбі міської ради.

– Робимо наше місто красивішим. Утім, не всі це цінують, адже є люди, які постійно крадуть висаджені квіти, – нарікає одна з працівниць КП «Місто» Олена Поштар. – Дуже хочеться вірити, що цьогоріч історія не повториться і жителі та гості Канева будуть свідомими.

Також тривають роботи з сезонного покосу трави. Нагадаємо благоустрій міста, зокрема, косіння трави у Каневі забезпечують два комунальні підприємства. Це КП «ЖЕК», що обслуговує прибудинкові території, які перебувають на його балансі, решту міста – парки, сквери, узбіччя доріг і тротуарів, набережну Дніпра тощо – утримує КП «Місто».

Директор останнього – Дмитро Шайдаров повідомив, що наразі найбільшу проблему складають, власне, штати. Бажаючих працювати косарями практично нема, адже робота доволі непроста та фізично важка.

– Не дивлячись на те, що нині Канів обслуговує лише 2 косарі, ми планово викосили траву на вулицях: Шевченка, Кошового, Героїв Дніпра, частково Енергетиків та біля міського ринку. До кінця цього тижня плануємо завершити роботи на набережній, де зараз розчищаємо чагарі і порослі. Впродовж наступного тижня будемо продовжувати роботи по вулиці Енергетиків, від парку у сквері міст-побратимів на Лимарці до виїзду з міста, – каже директор КП «Місто». – Також маю надію, що хтось з містян чи гостей міста захоче стати частиною нашої команди та долучитися до заходів з благоустрою. Особливо чекаємо на косарів.