Бухгалтерка-військова Уляна Бойко з Тальнівщини нині працює у тилу на Заході країни, займається забезпеченням, як любо називає, – своєї 45 окремої артилерійської бригади. Народилася та виросла жінка у Тальному. Тут здобувала першу вищу освіту у Тальнівському будівельно-економічному коледжі, а потім удосконалювала свої знання у Черкасах. З часом пішла на роботу у рідному місті, а в 2019 році підписала контракт із ЗСУ. Історію жінки розповідає видання “Вісті Черкащини“.

– Мої хлопці зараз воюють на Сході, на передових позиціях. Ми постійно на зв’язку. За кожного хвилюємося. Стали дуже рідними, як одна сім’я. Ось недавно частина хлопців приїхали, всіх обіймаємо. Радіємо, що живі, здорові. Вони мають дуже міцний бойовий дух. Надовго в тилу не хочуть затримуватися, відразу ж рвуться на свої бойові позиції, щоб все ж закінчити почату справу – вигнати ворога, здобути Перемогу. Переповнює неймовірна гордість, що маємо таких завзятих захисників. Ми зі свого боку постійно допомагаємо і підтримуємо їх, – розповідає Уляна.

Продовжуючи свою розповідь Уляна ділиться, що часто на Заході зустрічається з переселенцями та спілкується з ними. Люди розповідають, як вже двічі втратили своє житло. Можна тільки уявити скільки болю та страждань вони пережили. А от діти переселенців можуть просто підходити та обіймати. Не зважаючи на все пережите, вони сонячні та привітні. Тому жінка щиро підтримує переселенців, відволікає увагу від наболілого та шукає інші спокійні і позитивні теми.

Найбільше пригнічує, каже Бойко, що люди, які живуть поряд можуть здавати позиції військових, або координати інших важливих об’єктів, але радує, коли таких колаборантів знаходять та карають.

На завершення розмова Уляна впевнено стверджує, що у майбутньому свою Батьківщину бачить тільки щасливою та продуктивною. Своїм землякам жінка бажає завжди залишатися людьми і обов’язково тримати стрій, бо, як бачимо у результаті, наша сила все ж у нашій єдності.