Сьогодні придбати цифрові активи можна за допомогою трьох різновидів сервісів – біржа криптовалюти, онлайн обмінні пункти та P2P-платформи

У лютому 2022 року в Україні було ухвалено закон про цифрові активи. Підписання законопроєкту українським президентом значить, що у майбутньому віртуальні монети, криптобіржі та обмінні пункти будуть легалізовані, і, відповідно, працюватимуть в рамках чинного законодавства. Крім того, офіційне визнання віртуальних монет на рівні держави супроводжується тим, що прибуток від дій з такими активами потрібно буде декларувати.

Поки українське законодавство проходить процес адаптації, українці продовжують цікавитися крипторинком та його можливостями. Пропонуємо розібратися у тому, як обрати найкращу біржу криптовалюти і яким чином завести на неї гроші для виконання торговельних операцій.

Особливості криптовалютної біржі: як працює платформа?

Сьогодні придбати цифрові активи можна за допомогою трьох різновидів сервісів – біржа криптовалюти, онлайн обмінні пункти та P2P-платформи. Найбільш популярним та безпечним способом є криптобіржі, які гарантують власним клієнтам чесні та прозорі умови, чистоту віртуальних монет. Такі сервіси обовʼязково вимагають від користувачів проходження реєстрації та перевірки особистості.

Верифікація проводиться за допомогою надання біржі власних документів. Цей спосіб передбачає втрату користувачем анонімності, проте гарантує максимальний рівень безпеки – всі торгові операції виконуються виключно перевіреними особами. Ще однією перевагою криптобіржі є використання спеціальних сховищ для зберігання активів власних клієнтів. Це значить, що навіть хакерська атака на сайт біржі не призведе до втрати користувачами власних коїнів.

В наш час біржа криптовалюти залишається найпопулярнішим способом, наприклад, придбання USDT UAH або конвертації крипти у фіатну валюту. Довіряти торговельні операції можливо тільки надійним та перевіреним платформам. Одним з таких є сервіс WhiteBIT.

Найкраща біржа криптовалюти WhiteBIT: переваги, особливості

Криптовалютний ринок нашої країни регулярно і дуже активно розвивається. І це впливає на кількість майданчиків, на яких можна конвертувати цифрові активи, торгувати криптовалютою. Попри активне збільшення кількості криптобірж, платформа WhiteBIT залишається одним з найвідоміших сервісів. Майданчик ставить собі не меті не тільки запропонувати вигідні умови, наприклад, USDT курс, але й зробити крипту доступною для всіх українців.

Сьогодні на цій біржі зареєстровано більше, ніж 3 мільйонів користувачів. Географія обслуговування – весь світ, що дозволяє трейдерам здійснювати операції з майже будь-якого міста та країни. На платформі можна побачити курс ЮСДТ,  здійснювати обмін, торгувати з плечем та багато іншого.

Крім того, WhiteBIT є найбільшою європейською криптобіржею, яка потрапила до трійки платформ за рівнем безпеки.

Підтверджують сильні сторони платформи й велика кількість відгуків, які користувачів залишають в мережі про WhiteBIT. Кількість клієнтів сервісу систематично збільшується, що є доказом чесності та надійності майданчика для торгівлі криптовалютою.

Чому варто обрати WhiteBIT для виконання операцій з цифровими активами?

Сьогодні українським трейдерам пропонується величезний вибір компаній, які надають можливість безпечно та на вигідних умовах покупати, обмінювати та продавати криптовалюту в рамках чинного законодавства. Криптобіржа WhiteBIT відрізняється від інших платформ тим, що вона зацікавлена у розвитку клієнтських можливостей, доступності цифрових активів для кожної зацікавленої особи.

Для цього сервіс пропонує великий перелік державних валют, різноманіття віртуальних активів, можливість виконання операцій з низькою комісією. Крім того, надаючи перевагу криптовалютній біржі, користувачі отримують максимум корисних інструментів та методів, які допомагають отримувати дохід навіть трейдерам-початківцям.

Для зручності власних клієнтів українська біржа WhiteBIT впровадила мобільний додаток, який відрізняється комфортним та зрозумілим інтерфейсом, для торгівлі монетами та інших активностей біржі. Таким чином українці можуть не тільки знайомитися з крипторинком, але й відкривати для себе сучасні можливості та перспективи розвитку в цікавій сфері.