Диван, звісно, не можна назвати зручним місцем для сну. Але обставини можуть бути такими, що потрібно буде спати на ньому. Знімне житло, малогабаритна квартира, приїзд гостей та інше – все це може спричинити необхідність облаштування спального місця на дивані. Як зробити його зручнішим для сну? Просто купити якісний матрац на диван (топер) у “Світ Матраців”.

Що таке топер і для чого він потрібний?

Топпер – це унікальний матрац на диван, який є своєрідним верхнім покриттям. Якщо спати на дивані зовсім незручно через нерівності та сполучні місця конструкції, то потрібно розкласти диван і покрити його топпером. Таке доповнення вирівнює усі нерівності.

Це зручно і вигідно, якщо потрібно облаштувати спальне місце у орендованій квартирі, а витрачатися на покупку повноцінного ортопедичного матраца не готові. Або для облаштування дивану як спального місця для гостей. Після топпер можна скрутити в невеликий рулон і легко знайти місце, навіть у найменшій квартирі для комфортного зберігання. Виручить топер і у відпочинку з наметами. Якщо постелити його на підлогу, вдасться комфортно відпочити навіть у польових умовах.

Як правильно вибрати топпер?

Щоб топпер вирішив поставлене перед ним завдання – зробив нічний відпочинок комфортнішим і сприяв повноцінному відновленню організму під час сну, при його виборі орієнтуйтеся на такі характеристики:

  • ступінь жорсткості – м’який, середній або твердий;
  • максимальне навантаження на 1 спальне місце;
  • тип конструкції – одношарові чи комбіновані;
  • наповнювач – натуральний, штучний або комбінований матеріали;
  • тип зберігання – скручуються або складаються.

Універсальний варіант за ступенем жорсткості – помірно-жорсткий топер. Якщо у власника немає жодних скарг з боку опорно-рухового апарату, спати на такому топпері буде максимально комфортно. Дотримуйтесь показника максимальної ваги, щоб топпер прослужив якнайдовше. Чим більша різниця між реальною вагою власника та показником на тонкому матраці, тим краще.

Одношарові топпери – найтонші матраци, які трохи коригують нерівності спального місця. Якщо необхідно суттєво виправити ситуацію зі спальним місцем, то краще вибирати комбіновані топпери. Такі моделі набагато товщі.

Натуральний наповнювач чудово виводить вологу та циркулює повітря. А значить спати на ньому буде комфортніше, особливо у спекотну частину року. Тоді як штучні матеріали міцніші. Щоб одночасно отримати переваги натуральних та штучних матеріалів, варто докладніше ознайомитись із комбінованими складами.

blank

У “Світ Матраців” топпери пропонуються з латексу, кокосової койри та ортопедичної піни. Кокосова койра забезпечує оптимальний рівень жорсткості, гарантуючи, що хребет повністю розслабиться завдяки правильному і зручному розподілу навантаження по всій спальній поверхні. Латексні топпери оптимально підійдуть для тих, кому важливим є високий рівень гігієнічності, оскільки цей матеріал не піддається негативному впливу пилового кліща. А ортопедична піна оптимально підлаштовується під індивідуальні параметри тіла кожного власника, що запам’ятовує його улюблені пози для сну.

Купуйте топпер, щоб навіть без ортопедичного матраца подарувати своєму організму можливість відпочити. Звичайно топпер не може замінити матрац, але дозволить передбачити виникнення болю в спині, шиї та інше.