Американські дослідники закінчили аналізувати показники понад 55 тисяч підтверджених епізодів коронавірусу.

Колектив вчених із США встановив – найпершим симптомом китайського коронавірусу Covid-19 у людей є підвищення температури тіла.

Про це повідомляється в спеціалізованому журналі Frontiers in Public Health.

Вчені з Південно-Каліфорнійського університету (США) проаналізували показники понад 55 тисяч підтверджених епізодів коронавірусу в Китаї (весь масив даних зібрали співробітники Всесвітньої організації охорони здоров’я з 16 по 24 лютого 2020 року). Вони також вивчили набір даних майже в 1100 випадків, які були зібрані з 11 грудня минулого року по 29 січня нинішнього китайською групою експертів.

У підсумку вчені склали нову послідовність симптомів при захворюванні yf Covid-19. Спершу у людини підвищується температура тіла, потім з’являється кашель і болі в м’язах. І лише потім – нудота і діарея.

Дослідники стверджують – порядок появи симптомів китайського коронавірусу має величезне значення, оскільки допоможе медикам якомога швидше встановити точний діагноз.

“Знання того, що кожне захворювання розвивається по-різному, означає, що лікарі можуть швидше визначити, чи є у когось Covid-19 або інше захворювання, це може допомогти їм прийняти найбільш правильне рішення для лікування”, ‒ розповів один з авторів дослідження, доктор Джозеф Ларсен.

Коронавірус симптоми – що було раніше:

  • Відомий український лікар-інфекціоніст Євген Дубровський назвав незвичайний симптом коронавірусу
  • За його словами, у деяких хворих на коронавірус Covid-19 понад два тижні температура тримається вище 37 градусів, а інші скарги на здоров’я – відсутні.
  • До того австралійські медики розповіли про новий ключовий симптом Covid-19 – хворобливі відчуття в одному з органів людини.