Вікно у минуле відкрив черкащанин Володимир Березін. Випадково познайомившись із журналістом видання, він дав редакції фото з Черкас, зроблені півстоліття тому. Тоді він був ще зовсім юним. І як тоді було дуже популярно серед молоді, він захоплювався фотографією. Про це пише сайт «City News».

І хоч світлини зроблені любителем, але вони дозволять нинішньому поколінню черкащан побачити своїх земляків, які жили у Черкасах у ті далекі 60-ті роки. А також те, які вони мали хобі. Як 50 років тому черкащани відпочивали та проводили дозвілля, і взагалі, якими були ті чи інші куточки нашого рідного міста.

Володимир Березін, нині пенсіонер. Опанувавши  у юності професію газо-електрозварювальника, все життя пропрацював у Черкасах. Захоплювався спортом, займаючись греблею на каное. Нині ж він вирішив відкрити невеликі епізоди зі свого життя та життя оточуючих, які зафіксував на власний фотоапарат.

Ось так виглядала Митниця з боку Дніпра

blank

Юний спортсмен на каное поблизу човинкової станції

blank

А ми на човнику катались…

blank

Хороша компанія, покривало і радіоприймач, що ще треба для відпочинку на березі Дніпра

blank

Сквер за обласним білим будинком, схоже, майже не змінився. Чого не можна сказати про фонтан.

blank

Ось так одягались у 60-ті роки 20 ст.

blank

Колектив однієї з установ Черкас на екскурсії у планетарії (60-ті роки минулого століття)

blank

Цю світлину панові Володимиру надіслав його товариш, який тоді сліжив у лавах радянської армії. У пік загострення Карибської кризи він опинвся на Кубі