На дорозі до села Чехівка на Золотоніщині поруч з латаними ділянками — ями та вибоїни. Жителям доводиться стояти в заторах через низьку якість дороги. Із 2021-го і донині шлях Благодатне — Воронинці ремонтували тричі.
Вартість робіт у 2023 році — понад мільйон гривень, розповів Суспільному директор Служби місцевих автодоріг Борис Бабій.

За останні три роки на ремонт дороги Благодатне — Воронинці обласна влада спрямувала майже два мільйони гривень. Поточний ремонт шляху планували й у 2023 році, розповів Бабій.

“У цьому році мали бути роботи – поточний ремонт. Там один мільйон 653 тисячі виділили”.

На сайті Черкаської обласної військової адміністрації є відповідне розпорядження від 28 липня 2023 року.

Заплановані роботи уже виконали. Ділянки для ремонту визначали органи місцевої влади, розповів директор Департаменту будівництва Черкаської ОВА Ростислав Євмина.

“Разом з представниками місцевої влади визначалися, тобто не їздили представники департаменту чи СМАДу окремо. У розпорядженні йдеться про один мільйон 653 тисячі гривень, але фактично там трохи менше. Ну, по факту виконано. Тобто під фактаж робилися акти. Для загального, то це зовсім ніщо, там треба ремонт капітальний робити, просто в межах того фінансування, що є, розподіляли”.