Учора відбулася партійна конференція Черкаської обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність», на якій голосуванням делегатів були затверджені кандидати у депутати до Черкаської обласної ради, районних рад та ОТГ від ЄС.

blank

Як відзначив на початку конференції голова Черкаської обласної організації партії «Європейська Солідарність», бранець Кремля  Роман Сущенко, який іде і першим номером у списку до Черкаської обласної ради, з ними немає випадкових людей: «Ми ведемо в обласну раду справжніх професіоналів і патріотів. Це люди, перевірені часом, справами і життям. Кожен з них гідно проявив себе у військовій чи волонтерській справі, в медичній чи освітній галузі, це досвідчені управлінці, аграрії і підприємці. Якщо робити вибір між дилетантами і професіоналами, то ми за останніх».

blank

Також до Черкаської обласної ради балотуватиметься в першій десятці проректор Східноєвропейського університету економіки і менеджменту Віталій Коваль, директорка КМП «Шполянський ЦПМСД» Наталія Качан, директор ТОВ «Продсільпром» Сергій Буцько, підприємиця, волонтерка Оксана Циганок, директор ТОВ «УКРБЕНТОПРОМ» В’ячеслав Бабенко, голова фермерського господарства «Агроцентр Січ» Ярослав Скус, фельдшер КП Обласний центр Екстреної медичної допомоги, голова ГО «Солідарна Молодь»  Олександр Кульбіда, начальниця Управління Державної служби якості освіти Черкаської області Оксана Компанієць, в.о. генерального директора ДП «Спецагро» Людмила Денисюк.

blank

Першим номером до Черкаської міської ради іде підприємець Сергій Кудактін, який також балотуватиметься на посаду міського голови Черкас. Він переконаний, що саме «Європейська Солідарність» може стати ан цих виборах центром об’єднання проєвропейських та всіх патріотичних сил.

– Черкаси – це місто, в якому я живу і хочу жити в майбутньому, де щасливі мої діти і вся родина. Для мене це – Дім. Черкаси – це місце сили. Це місто з великим економічним, промисловим та туристичним потенціалом. Однак усе це потрібно розвивати! Наступні п’ять років хочу присвятити черкащанам та розвитку міста, розвитку кожного мікрорайону. Для цього напрацював ефективні рішення, нові ідеї, нові проєкти. Дякую своїй команді за довіру! – відзначив Сергій Кудактін.

blank

До Черкаської міської ради перша десятка представлена також такими особистостями: керівник секретаріату Черкаської терорганізації ПП «Європейська Солідарність» Сергій Рубан, підприємець Сергій Шабатура, директорка ТОВ «Оберіг 2010» Інна Бандура, очільниця ГО «Лідер нового покоління» Марина Гаркава, перший заступник директора КП «Черкаська служба чистоти» Олександр Савенко, керівник відділу торгових операцій ПАТ «Лебединський насінневий завод» Віталій Красюк, політолог Людмила Дорошко, тренерка курсу ГМ «Молочна спільнота» Олена Комзюк, заступник директора департаменту ЖКК ЧМР Руслан Батир.

В розрізі округів команда «ЄС» до Черкаської міської ради виглядає так:

Округ 1

  1. Красюк Віталій 2. Дармостук Олександр 3. Панасенко Максим 4. Гаркава Марина 5. Кириченко Анна 6. Гнатенко Сергій.

Округ 2

  1. Семиз Андрій 2. Шабатура Сергій 3. Кіта Ігор 4. Діденко Тетяна 5. Дорошко Людмила 6. Кучер Михайло.

Округ 3

  1. Савенко Олександр 2. Патрус Василь 3. Радуцький Олександр 4. Циганок Оксана 5. Михайленко Ольга.

Округ 4

  1. Рубан Сергій 2. Гришанов Артем 3. Дарій Тетяна 4. Журба Інна 5. Метельський Станіслав 6. Заіка Ірина.

Округ 5

  1. Батир Руслан 2. Сухарєв Михайло 3. Кініченко Олена 4. Бойко Олексій 5. Коваль Антоніна 6. Таценко Дмитро.

Округ 6.

  1. Бандура Інна 2. Личко Дмитро 3. Комзюк Олена 4. Піддубна Тетяна 5. Стойко Анатолій.

 «Європейська Солідарність» готова взяти відповідальність за владу в області, її районах і об’єднаних територіальних громадах!