Бізнеследі і дружина ексгубернатора Черкащини Єлизавета Юрушева, яка впродовж війни переїхала разом з дітьми в Італію, поспілкувалася з підписниками про свого чоловіка. У мережі вона також повідала, чи звикла до нового життя та коли планує повертатися в Україну, пише “Таблоід“.

“Я намагаюся себе умовити. Що це тепер моє життя, ти його живеш! Я розумію головою, що треба починати жити, і дуже багато хто зміг жити далі.

Я поки що з цим працюю. Я ніколи не хотіла їхати з України, всім серцем любила Київ і завжди його любитиму. Але життя повернуло мої плани в інший бік і поставило вибір інакше”, – зазначила Єлизавета.

 “Чи можу я з дітьми жити в країні, де триває повномасштабна війна? Ні, не можу. Тому вибору у мене майже не було. Чи хочу я повернутися додому? Так, я часто про це думаю. Але, чи готова я? Ні, з дітьми я не готова”, – зізналася Єлизавета.

Юрушева також розказала, що не знає, переїхала б вона з Києва у Мілан за власним бажанням.

“Вдома не була вже протягом 10 місяців. Складно це дуже, але ж я знаю єдине – жити треба! Кожен день мого життя, він як подарунок! Його треба цінувати!”, – запевнила вона.

А ще Єлизавета розказала, чи вдається їм з чоловіком знаходити час, щоб побачитися.