Дружина ексочільника Черкаської ОДА Олександра Скічка бзнеследі Єлизавета Юрушева розповіла за що любить Відень.

“Я виросла у Відні. Я прожила тут з 5 до 18 років, я тут ходила в школу і так скажімо всі вершки дитинства прожила тут і називала це місто своїм домом. Я знаю тут все!

З цим містом в мене стільки спогадів з дитинства: я памʼятаю з якого дерева раз впала, де ми купили нашу першу собаку, де жили мої перші друзі і навіть той другий клас в школі, де після літніх канікул я почала всіх розуміти. Так-так, в першому класі я не розуміла нічого, але якось вижила. Тут моє улюблене метро та автобуси через які я рахувала дні до отримання прав.

Саме у Відні зі мною сталася моя перша робота в мазагині, де треба було стояти 12 годин на ногах і складати одяг. Але вже з 12 років мені ставало тут тісно – я завжди мріяла переїхати як тільки виросту. Тому я два роки вчилась в Англії, а в 19 переїхала в Київ, але це вже зовсім інша історія.

Я дуже вдячна Відню за все, чому він мене навчив і що мені дав, а особливо за те що дисциплінував і зробив самостійною. І саме він навчив мене найважливішому – цінувати все, що є в тебе в житті!

Дякую тобі за все, моя красива старушка, моя Вена.” – написала жінка в Інстаграм.