Ювенальна поліція України разом із благодійним фондом запустили соціальний проєкт «Мріяти про майбутнє разом». До нього може долучитися кожен небайдужий, щоб стати добрим чарівником для дитини, яка нині опинилася в складних життєвих обставинах. Одна мрія дівчинки з Умані, наразі, здійснилася. Інформує пресслужба поліції Черкаської області.

Ювенальні поліцейські Уманського районного управління поліції у новорічні свята навідалися до 14-річної Яни, жительки села Паланка Уманського району. Мрія дівчинки дуже вразила інспекторів.

Яна розповіла правоохоронцям, що понад усе мріє про перемогу України. Вона поділилася, що в умовах війни її навчальний процес відбувається у дистанційній формі. Та через відсутність ґаджетів, дівчинка не має можливості навчатися, але дуже хоче отримувати знання онлайн, як і її однокласники.

Одна мрія неповнолітньої Яни здійснилася. Інспектори передали дівчинці телефон, тож відтепер вона матиме доступ до освітнього процесу в умовах дистанційного навчання. Яна подякувала поліцейським та меценатам за подарунок й пообіцяла добре навчатися.

Ювенальні поліцейські зазначили, що вони здійснили одну мрію дівчинки. Інша — мрія про перемогу, обов’язково теж здійсниться, бо це мрія кожного українця.