Виховні бесіди є важливим напрямом превентивної діяльності інспектора ювенальної превенції. Відвідуючи школи, Вадим Кучеренко знаходить підхід до кожної дитини, а також привертає увагу батьків до виховання. Інформує пресслужба нацполіції.

Інспектори ювенальної превенції завжди стоять на сторожі правового виховання школярів, допомагаючи у цьому педагогам. Окрім звичайних лекцій та заходів, співробітники поліції проводять інтерактивні бесіди з найменшими учнями.

Інспектор ювенальної превенції Вадим Кучеренко нещодавно завітав до Ватутінської міської школи номер п‘ять, де провів цікаву та змістовну розмову з учнями молодших класів.

Під час зустрічі, Вадим Кучеренко використовував ігрові форми, щоб пояснити права та обов’язки дітей, а також правила дорожнього руху.

Поліцейський зазначив, що робота ювенальної поліції не обмежується проведенням лекцій та відвідуванням шкіл. Їх мета полягає в знаходженні індивідуального підходу до кожної дитини, приверненні уваги батьків та залученні дітей до суспільно корисної діяльності.

На завершення зустрічі, діти пообіцяли правоохоронцям бути чемними та відповідальними, а також висловили подяку за цікаву та пізнавальну бесіду.