Сьогодні, напередодні свята Дня захисника України, віддаючи данину непохитній вірності військовому обов’язку, особистій відвазі, бойовому братерству працівників-учасників бойових дій та працівників-учасників антитерористичної операції на території України, керівництво ПАТ «Черкасиобленерго» провело урочисті заходи. Повідомляють у прес-службі Товариства.

– В першу чергу, хочу висловити слова подяки нашим працівникам, які виконували і нині виконують свій обов’язок, захищаючи нашу державу. У нас, на превеликий жаль, є працівники, які загинули в бойових діях – вічна їм пам’ять. Головне, щоб ми пам’ятали тих Героїв, які пішли, і завжди підтримували їх родини. Ми маємо не зганьбити їх пам’ять, їх вчинок. Ми маємо жити, допомагати, цінувати один одного і те, що в нас є. Також вітаю всіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок захисника Батьківщини, брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов’язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти. Бажаю всім міцного здоров’я, родинної злагоди, миру і благополуччя! – сказав голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

blank

З нагоди свята працівникам та пенсіонерам Товариства, які мають статус учасника бойових дій, ПАТ «Черкасиобленерго» підготувало подарункові набори, а також матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн, вдові загиблого учасника бойових дій у розмірі 5000 грн, непрацюючим пенсіонерам Товариства, які мають статус ветеранів війни, у розмірі 500,00 грн.

– 14 жовтня військовослужбовці та ветерани військової служби разом з усім українським народом відзначають одне зі знакових свят – День захисника України. Це свято спільне і для ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави. Наші захисники із давніх-давен здобули славу відважних воїнів, які заради свободи України та її народу завжди стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою наших громадян. Глибока вдячність і низький уклін ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, які зберігають мирне небо над нашою головою. Зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам, – привітавголова первинної профспілкової організації ПАТ “Черкасиобленерго” Чорний Олександр Григорович.