Протягом січня – березня статус безробітного мали 8 928 осіб з числа молоді (32,9% загальної кількості безробітних). Допомогу по безробіттю отримували  6,8 тис. молодих осіб.

Серед безробітних у віці до 35 років, 86,3% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 40,2% раніше займали посади службовців; 46,1% – займали робітничі місця. Решта громадян відносилась до особи без професії або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.

Як повідомляє прес-служба установи, за сприянням Черкаської обласної служби зайнятості у січні – березні 2018 року знайшли роботу 2695 молодих громадян, зокрема, кожен другий з них був працевлаштований оперативно до набуття статусу безробітного.

blank

Профорієнтаційними послугами у січні – березні 2018 року було охоплено 12,2 тис. безробітних з числа молоді.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення компетенції та підвищення конкурентоспроможності, державною службою зайнятості протягом січня – березня 2018 року здійснено професійне навчання  на замовлення роботодавців 861 безробітний у віці до 35 років.

blank

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 511 осіб з числа молоді (21,9% загальної кількості залучених безробітних). Роботи організовувалися по наступних напрямках: допомога сім’ям учасників АТО, супровід інвалідів по зору, роботи на об’єктах соціальної сфери, меліоративні роботи, впорядкування місць поховань, роботи в архівах з документацією. Станом на 1 квітня 2018 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного становила 6 тис. осіб, що на 14% менше, ніж на відповідну дату минулого року.