Менш ніж за добу містяни назбирали підписи під петиціює про перейменування вулиці Гагаріна на вулицю Олега Прудкого. Петицію на офіційному сайті зареєструвала дружина загиблого.

“Він загинув захищаючи нашу Батьківщину у Запорізькій області 22 травня 2022року. Олег був відомим Майстом Спорту Міжнародного Класу (МСМК) з боксу. Вніс вагомий внесок у розвиток боксу на Черкащині, представляючи її на світой арені. Став першим чемпіоном України з боксу серед чоловіків на Черкащині, за всю Незалежність України. Входив до відомого боксерського клубу «Українські Отамани», здобув не одну перемогу. З 2015 року присягнув на вірність Україні у лавах поліції. Чесно виконував свої обов‘язки. Служив, захищав, і загинув захищаючи.

Днями моя доня запитала: «Мамо, а всі люди знають, що наш тато герой загинув захищаючи Україну?»… Доньці я сказала що знають усі, бо наш тато відомий боксер, гарна людина, люблячий сім’янин, вірний товариш і його ніхто ніколи не забуде.

Цією петицією я звертаюся до Черкаської міської ради з проханням розпочати процес перейменування вулиці Гагаріна (є маркером “русского мира”) на вулицю Олега Прудкого. Прошу усіх черкащан підтримати голосами за що, буду вдячна кожному.” – йшла мова у петиції.

Нагадаємо, Олег Прудкий з трьома побратимами загинули  22 травня, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.