За добу 24 квітня в області рятувальники ліквідували 6 пожеж в екосистемах. Повідомляють у ДСНС Черкащини.

У Черкасах рятувальникам цієї доби довелося 4 рази виїздити на ліквідацію пожеж в екосистемах.

О 17:00 на вулиці Одеській рятувальники 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини ліквідували пожежу, яка охопила суху траву на площі 600 кв.м. У цей час співробітники 2-ї частини боролися з аналогічною пожежею на вулиці Дахнівська. Цього разу вогонь знищив траву на площі 900 кв.м.

О 18:00 на вулиці Одеській черкаські рятувальники ліквідували пожежу сухої трави та гілля, яка розповсюдилася на поруч розташований гараж та пошкодила причіп з речами домашнього вжитку. О 21:10 ще одну пожежу співробітник 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини ліквідували на відкритій території на вулиці Віталія Вергая.

До ліквідації пожеж в екосистемах долучились і співробітники з Смілянського району, які гасили пожежу в селі Мельниківка. Вогонь до прибуття рятувальників розповсюдився по сухій траві на 2 дерев’яні прибудови.

Жашківські рятувальники о 17:50  на відкритій території Вороненської сільської ради ліквідували пожежу, яка охопила суху траву на площі 500 кв.м.

У селі Журжинці Лисянського району, через необережне поводження з вогнем, виникла пожежа сміття, яка розповсюдилася на 2 поруч розташовані споруди, та ще до прибуття рятувальників знищила їх.

 Чергову пожежу рятувальники ліквідували у селі Білозір’я Черкаського району. Вогонь знищив сміття та пошкодив 3 метра кубічних дров.