22 липня, із 20 години і до другої ночі на 103 безперервно телефонував невідомий чоловік. Він переважно мовчав у слухавку, зрідка реагував на голос диспетчера, подекуди з лайкою. Про це у коментарі виданню “ІнфоМІСТ” повідомила заступник головного лікаря з медичної роботи Черкаської станції швидкої медичної допомоги Наталія Хомченкова.

– У нас періодично бувають такі “телефонні терористи”. Минулого тижня стався останній інцидент, – розповідає Наталя Іванівна. – Чоловік заважав роботі диспетчерської служби, відволікав працівників та зайняв телефонну лінію. На прохання припинити дзвінки, не реагував.

На телефонній станції диспетчерам повідомили, що дзвінки надходили із двох мобільних номерів. Дані передали поліції.

Учора ж з 8 вечора знову почались дзвінки. Невідомий зайняв дзвінками три із чотирьох ліній.

– Вже о 21.30 старший лікар потелефонувала на 102 та поскаржилася на “телефонного терориста”, – розповідає Наталія Хомченкова. – Поліція нібито вирахувала адресу, з якої він телефонував. Але про подальші дії правоохоронці нас не інформували.

Працівники прослуховували зафіксовані дзвінки, то за півтори години нарахували понад сотню таких. Іноді щохвилини фіксували 3-5 дзвінків. Натомість від населення за цей проміжок часу вдалося прийняти лише три виклики.