Служба безпеки України зібрала беззаперечні докази вини учасника терористичної організації «днр», який воював проти України. За даними слідства, бойовиком є мешканець Жашківщини, який ще у 2014 році приєднався до терористичної організації «днр». Зокрема, проходив службу у складі підрозділу очолюваного терористом «Моторола». Там він під позивним «Одеса» брав участь у бойових діях в районі населених пунктів Міусинськ, Малинівка та Миколаївка, що на Донеччині. Інформує пресслужба СБУ Черкащини.


Встановлено, що пізніше він очолював так званий навчальний центр з проведення спеціальної бойової підготовки бойовиків «днр», де особисто проводив навчання із тактики стрільб. Також, був призначений на керівну посаду у терористичному підрозділі «кальміус», який входить до складу так званого «міноборони днр». Наразі, він є керівником «спортивного клубу армії», де займається військовим вишколом бойовиків, які беруть участь у військовому протистоянні силам ЗСУ.

На підставі доказової бази суд визнав фігуранта винним за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нині, засуджений переховується від правосуддя на тимчасово окупаній території.

Заходи з викриття зловмисника та розслідування злочину здійснювали співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.