Нещодавно в Києві стартували зйомки повнометражного художнього фільму «Сусідка» виробництва компанії F Films за підтримки Держкіно та телеканалу «1+1». Це романтична комедія, сценарій до якої створила письменниця та музикантка Ірена Карпа, пише сайт jetsetter.ua.

«Я сама обожнюю комедії з бешкетуванням і добрим кінцем», — каже авторка сценарію.

«А в цьому фільмі ми котком проїдемося по стереотипах про стосунки між чоловіком і жінкою та сімейних цінностях».
Володимир Кравчук, Олексій Комаровський, Ден Пасєчний

Головний герой цієї комедійної історії — затятий холостяк-ловелас Петро, який побився з друзями об заклад, що протягом місяця житиме під одним дахом із жінкою. Але його сусідка по квартирі, виявляється, «з причепом».

Як він виживатиме на одній території з розлученою вчителькою музики та двома дітьми — побачите в кіно вже незабаром.

Режисеркою проєкту стала Наталя Пасеницька, а головну роль виконує Артемій Єгоров. Хто із зіркових красунь складе йому компанію, продюсери наразі не розголошують.

Перші знімальні зміни проходили на колоритних luxury локаціях, зокрема в резиденції відпочинку Osocor, гольф-клубі GolfStream та казино Shangri La в готелі Fairmont.

«Ми прагнемо зняти дотепний та видовищний ромком, дуже віримо в цей жанр і його потенціал для широкого прокату, — каже шоуранерка та співзасновниця компанії F Films Олеся Ногіна. — Після карантинів та локдаунів глядачі прагнуть свіжих та якісних видовищ. Сподіваємося, що наша романтична стрічка розважить українців у ці нелегкі часи».