Протягом минулого тижня на Черкащині трапилася 31 аварія. До лікарень різних населених пунктів області медики госпіталізували 35 осіб, серед яких двоє дітей. Про це повідомили у пресслужбі обласної “швидкої”.


На жаль дві аварії від загальної кількості були смертельними. Так, 10.09 диспетчеру екстренки о 21:16 повідомили про мотоцикліста, який знаходився в полі біля транспортного засобу. Ним виявився 43-річний чоловік. На жаль той помер до приїзду бригади ЕМД . Подія трапилася у Шполянсьому районі.

Вчора після опівночі диспетчерська служба екстренки отримала повідомлення про перевернуте авто перед с.Вільховець, Звенигородського району.  По прибуттю медики виявили двох постраждалих, один з яких перебував під авто. На жаль, 20-річний хлопець загинув на місці, до прибуття бригади.

Дівчину 15 років доставили до Звенигородської багатопрофільної лікарні із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, рубаною раною підборіддя,закритими переломами правої верхньої кінцівки та нижньої третини правої гомілки.