За вбивство авторитетного депутата Черкаської обласної ради від партії «Батьківщина» Сергія Гури його бізнес-партнер, охоронець і кум отримав 3 роки і 6 місяців в’язниці. Таким є рішення Соснівського районного суду м. Черкаси, пише ВІККА.

Нагадаємо, що Сергію Гуру вбили в його офісі по вулиці Хрещатик 24 травня 2018 року. Вбивцею виявився його бізнес-партнер, у минулому охоронець і кум – Микола Гончар. Його затримали в той же день і помістили під варту, де він перебував до липня 2021 року.

Спершу Миколу Гончара звинувачували по статті 115 – навмисне вбивство, але під час засідання суду перекваліфікували на статтю 166 Кримінального Кодексу України (Умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання)

Конфлікт між Сергієм Гурою та Миколою Гончаром стався на тлі їхніх бізнес-інтересів. Гончар керував частиною рибного бізнесу депутата. Виходячи із рішення суду, то Гура висловлював невдоволення діяльністю свого колишнього охоронця, мовляв, той не слідкує за роботою бригад, заготівельних цехів, грошових надходжень. Він постійно погрожував Гончару, знущався з нього.

Це і стало основною причиною, чому суд змінив статтю. Мовляв, Гончар здійснив вбивство, будучи сильно схвильованим.

Під час слідства Гончар розповів деякі моторошні подробиці із життя Сергія Гури, які стосувалися вбивства його дружини. Він навіть показав слідчим, де було заховане тіло. Воно пролежало в землі 15 років тому.

Враховуючи, що з 3 років і 6 місяців, Гончар вже відсидів 3 роки та 2 місяці в СІЗо, йому залишилося «досидіти» лише 4 місяці.