Депутати Черкаської міськради прийняли звернення щодо заборони ОПЗЖ. Нагадаємо, очільник обласного Національного корпусу Дмитро Кухарчук просив депутатів проголосувати за підтримку його петиції, а проєкт рішення підтримали депутатка від “За майбутнє” Любов Майборода та лідер “Слуг народу” Василь Мойсієнко.

Заперечувати намагався депутат від ОПЗЖ Олександр Замирайло, однак через його виступ не державною мовою зчинився невеликий шарварок.

“За” проголосував 31 обранець.

У тому, що ОПЗЖ – це проєкт Москви і відверто антиукраїнська сила, звісно, ні в кого сумнівів немає. Утім, розмови про його заборону в політичній площині без реальних кроків центральної влади в цьому напрямку, за іронією української політики, лише додає цій партії рейтингу, бо створює їй наліт “мучеників”. Ще кращим від заборони був би шлях персональних санкцій та кримінальних проваджень за антиукраїнську діяльність конкретним діячам. Одначе Черкаська міська рада всього цього робити не може, тому прийняла таке рішення, яке могла у рамках своїх повноважень.