Наразі військовий Степан Бондаренко. звільнився з військової служби за станом здоров’я та знаходиться вдома, у рідному Тальному. Однак донедавна боронив країну від ворога. 8 березня 2022 року його мобілізували. Чоловік був піхотинцем та воював на Сході у гарячих точках. Вдома його чекала та підтримувала родина, 4-ро дітей. Ми знаємо, які бої наразі тривають там, на передовій. Та що б не сталось, Степан Бондаренко завжди був для своїх побратимів надійною опорою. А це на фронті неабияк цінують. Пише видання “Вісті Черкащини“.

Сьогодні військовий отримав високу нагороду – відзнаку Міноборони «Знак пошани». Нагороду вручив міський голова Василь Сідько разом з військкомом Валерієм Кудлою. Василь Петрович подякував воїну за сумлінне виконання військових обов’язків. Це вже вдруге міський голова вручав подібну нагороду на Тальнівщині (раніше – у Тальянках):

– Звичайно, мені було приємно. Не часто мені випадає вручати такі нагороди, – розповідає Василь Петрович. – Дійсно, люди, які захищають нашу землю, дають нам можливість працювати тут і виконувати свої обв’язки, заслуговують на нагороди, – сказав він.

blank