Черкасці під час фестивалю приготували триста шістдесят банок квашених помідорів для військових, що захищають Україну на сході. Про це Суспільному повідомив волонтер Олексій Святенко.

З його слів, так хотіли подякувати бійцям за можливість жити під мирним небом. Рецепти черкащанки використовували особливі.

“На літр води ми використовували таблетку аспірину, зелень, лавровий листок, горошок, столову ложку цукру та трохи гірчиці. А ще – нашу любов і вдячність. Ми хочемо порадувати хлопців, показати їм, що думаємо про них і дбаємо. А людям нагадати, що це можна робити просто так”, – розповіла Катерина Югославська.

Помідори квасили на День Незалежності, під час кулінарного фестивалю “Черкаська смакота”. Всі триста шістдесят банок черкасці передали волонтеру Олексієві Святенку.

“Найближчим часом ми все запакуємо гарненько, щоб цілим доїхало до хлопців з чотирьох підрозділів на передовій”, – зазначив він.

До кулінарного процесу підійшли з любов’ю, розповів волонтер, тому овочі мали вийти особливими: “Ці помідори потужні. Після їх вживання воїни зможуть творити неймовірні речі, тож не за горами повернення Криму до України і вихід з окупації Донецької та Луганської областей”.

З його слів, хочуть аби українські військові не лише спробували гостинці, а й знали, що про них пам’ятають на мирній землі: “Це нехай буде для них як заохочення, як підтримка. Думаю, навіть тим військам, які забезпечені повністю харчуванням – це майже всі, крім добровольчих батальйонів, – буде приємно отримати отакі закрутки”.

Олексій Святенко зазначив, що помідори місяць зберігатимуть у патріотичному музеї АТО, а далі відправлять на схід військовим. За цей час овочі мають увібрати всі спеції, тоді смакуватимуть якнайкраще.