Учора на комплексі “Бочка” у Черкасах нібито побився народний депутат від “Слуг народу” Олег Арсенюк, син власника комплексу, із іншим відвідувачем. Про це повідомив ексміністр внутрішніх справ Юрій Луценко, навівши у своєму дописі у “Фейсбук” уривок із добового зведення МВС. Арсенюк нібито вимагав “продовження банкету” після обіду до річниці Чорнобильської трагедії, а адміністратор відмовляв. Унаслідок бійки Арсенюк начебто отримав закриту черепно-мозкову травму і потрапив до лікарні, однак його не госпіталізували.

Далі – повний текст зведення, наведений Луценком:

blank

“23.04.2021, близько 20:00, в місті Черкаси, на території розважального комплексу «Бочка», після обіду, улаштованого з нагоди річниці аварії на ЧАЕС, між народним депутатом України – членом депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» Арсенюком Олегом Олексійовичем, 1986 р.н., та місцевим мешканцем Ковпаком Андрієм Андрійовичем, 1988 р.н., виник конфлікт, в ході якого між чоловіками сталася бійка.

Внаслідок бійки НДУ Арсенюк О.О. отримав закриту черепно-мозкову травму, забої голови, а Ковпак А.А. отримав закриту черепно-мозкову травму, забійні травми голови, рук та ніг, з якими доставлені до КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги», де особам надано медичну допомогу без подальшої госпіталізації.

За поясненнями опитаних осіб, Арсенюк О.О. та його знайомий Рагульський Е. (брат власника розважального закладу) здійснили напад на Ковпака А.А., якому наносили удари.
Відповідно до пояснення самого Ковпака А.А., він помітив конфлікт між адміністратором закладу та НДУ Арсенюком О.О., в ході якого останній вже після обіду з нагоди річниці аварії на ЧАЕС начебто протестував проти припинення роботи закладу та вимагав продовження обслуговування клієнтів.

Інформацію про дану подію зареєстровано 24.04.2021 в журналі ЄОЗП про кримінальні правопорушення Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області.

На даний час попередня правова кваліфікація діяння не визначена, відомості до ЄРДР не внесено.

Чи перебували учасники конфлікту в стані сп’яніння та інші обставини події встановлюються”.

Сам Олег Арсенюк на разі інформацію не спростував і не підтвердив, однак “Дзвін” завжди готовий розмістити і його версію події, якщо вона справді мала місце.