У п’ятницю, 15 листопада, суд виніс вирок винуватцю резонансної ДТП у Черкасах, внаслідок якої загинула родина поліцейського. Обвинуваченому Миколі Захаренку визначили покарання у вигляді 10 років позбавлення волі, повідомляє з зали Придніпровського районного суду кореспондент vikka.ua.

Також Захаренка зобов’язали сплатити 85 тисяч гривень матеріальної школи, 5 тисяч – моральної та ще 39 тисяч за процесуальні витрати.

Судовий розгляд справи тривав майже 16 місяців. Увесь цей час Захаренко намагався відвести від себе підозру. Буцім, у момент скоєння ДТП він не був за кермом, а спав п’яним на задньому сидінні. Та його провина була доведена в ході експертиз. Пошкодження обвинуваченого внаслідок зіткнення були отримані за водійським місцем, а на подушці безпеки залишились сліди його крові.

Під час зачитання вироку зал аплодував.

Сам Микола Захаренко свою вину й досі не визнає і збирається подавати на апеляцію.

Нагадаємо, смертельна ДТП сталась 24 липня на перехресті вулиць Чорновола – Чайковського. “BMW” на швидкості в’їхав у “Фіат”, який відкинуло на молоду жінку з 4-річним сином. Вони в цей час переходили дорогу по пішохідному переходу. Загиблі – колишнього учасника АТО, діючого черкаського поліцейського Олександра Коровіна.