За публічного обвинувачення прокурорів Звенигородської окружної прокуратури суд визнав винною працівницю банківської установи, яка використовуючи конфіденційну інформацію, заволоділа чужим майном шляхом обману, несанкціоновано змінивши інформацію, яка оброблюється в автоматизованих системах (ч. 1 ст. 182, ч. 3 ст. 190, ч. 1 ст. 362 КК України). проо це інформує пресслужба обласної прокуратури.

Її засуджено до 3 років 6 місяців позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України встановлено іспитовий строк 1 рік.

Прокурор у суді довів, що жителька м. Звенигородка, працюючи головним кредитним фахівцем одного з територіальних відділень банку, без відома та згоди клієнта банку змінила в його анкеті фінансовий номер телефону на свій та внесла до автоматизованої системи банку без згоди клієнта його персональні дані.

Ці дані вона використала для випуску банківських платіжних карток, які активувала. А в подальшому шляхом обману, від імені клієнта, заволоділа грошима банку на суму понад 40 тис. грн.

Цивільний позов потерпілої сторони про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, задоволено.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі Звенигородського РУП ГУНП в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.