Містянка просить змітини час тренувань на спортивному майданчику за адресою вул. Гагаріна, 91. Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті Черкаської міської ради.

“Нещодавно напроти жилих будинків та біля школи №34 звели футбольний майданчик. Здавалося б, непогана ініціатива, але крики та гучні вболівання відвідувачів майданчика, що повсюдну розносяться луною, відверто заважають мешканцям будинків. В багатьох цивілізованих країнах на зведення подібного майданчику (та громадського місця загалом), збирають підписи мешканців сусідніх жилих будинків на згоду розташування поруч з ними людного місця. В такому випадку, я б цю згоду не давала. Впевнена, як і більшість моїх сусідів. В районі «Митниця» безліч пустих земельних ділянок, які не межують по периметру з жилими багатоповерхівками. Але ідея зведення майданчику територіально випала майже на двір жилого комплексу.

Щоранку о 7-8 годині люди не можуть спати через гучні тренування юних футболістів. У багатьох людей маленькі діти, хтось працює у нічну зміну та спить саме зранку о цій порі, багато людей просто мають пізній режим. Найцікавіше те, що тренування проходять в основному тільки рано вранці, а весь день майданчик пустує та царює тишина.

Взагалі, розташування майданчику незаконне. Він повинен знаходитися щонайменш за 40 метрів від жилого дому. Та це футбольне поле знаходиться в 5-6 метрах до найближчого жилого дому. Я прошу хоча б заборонити тренування о 7-9 ранку та дати людям спокійно спати в такій порі!” – йде мова у петиції.