Вчора, близько 22-ї години, до поліції надійшло повідомлення, що на вулиці Гоголя перехожий виявив дитину без дорослих. На місце одразу направили один з патрульних екіпажів. Інформують у пресслужбі партульної поліції.


Заявник розповів поліцейським, що звернув увагу на хлопчика близько 9 років саме через те, що дитина була сама. На його думку, вона могла загубитися, тому зателефонував 102.

Поспілкувавшись із хлопчиком, останній вказав інспекторам на будинок, що знаходився неподалік. Та от з номером квартири неодноразово плутався. Все ж таки патрульним вдалося встановити номер помешкання, та як виявилося там проживають далекі родичі хлопця. Родичі повідомили справжню адресу проживання малого.

Не гаючи часу, охоронці порядку доставили до місця проживання останнього. Там інспекторів зустрів стурбований батько, який розповів, що син вийшов до магазину та до цього часу не повернувся. Змоги зв’язатися з хлопчиком не було тому, що останній не мав мобільного телефону. Також батько повідомив, що саме збирався на пошуки сина. Патрульні провели профілактичну бесіду і з батьками та знайдою.

На щастя, ця історія закінчилась добре — хлопчик не постраждав і не травмувався.