35 розвідувальних дронів Мавік-3 закупили черкаські волонтери для військових. Зібрали гроші на цінне підсилення завдяки проекту “Сайн май рокет”, у перекладі “Підпиши ракету”, пише ВІККА.

«Цей проект є дуже популярний серед іноземців, і вони донатять нам за підписи на снарядах та ракетах. Ми зібрали 1 мільйон 200 тисяч доларів і купили ці мавіки на суму 3 мільйони 900 тисяч гривень», – розповів власник проекту Антон Соколенко.

За мінімальний донат, 200 доларів, користувачі сайту можуть замовити напис на снаряді. Українські військові пишуть текст, роблять постріл і присилають фото- і відеозвіт для замовника. Більшість заявок надходять від іноземців, зокрема американців та фінів.  Найбільший отриманий донат – 50 тисяч доларів. На сайті можна замовити навіть напис на танку чи літаку.

«Цікаве замовлення було пропозиція руки та серця. Чоловік попросив написати текст “Чи вийдеш ти за мене?” та ім’я жінки на артилерійській установці М 777 за 5 тисяч доларів», – розповів Антон Соколенко.

У Центрі допомоги армії Черкас раді співпрацювати з молодими та креативними волонтерами. На виручені гроші закупили розвідувальні дрони, 25 великих і 10 маленьких. Усе відповідно до потреб військових.

«До нас от такі звернення надходять, з підписами командирів підрозділів. Один із таких підрозділів, який скоро буде виїжджати на найгарячіші напрямки, це Бахмут, Соледар, ми хочемо їм передати ці мавіки», розповіла керівник ЦДА Оксана Циганок.