Комунальне підприємство «Уманьводоканал» повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт із заміни затвору великого діаметру на вулиці Заводська, 14 січня 2021 р., буде відсутнє водопостачання або знижено тиск водопровідних мереж по вулицях мікрорайону Залізничний вокзал.

Мова йде про вулиці – Передмість Бесарабка та Івангородське (вулиці: Заводська, Енергетична, Залізнична, Ярослава Мудрого, Виговського, Івана Гонти, частково Незалежності, Скоропадського, Криворучка, Богуна, Чехова, Мазепи, Герцена, Саксаганського, Кармелюка, Івана Багряного, Леваневського, Вокзальна, прилеглих до них вулиць та провулків); мікрорайону Міщанка (вулиці: Зарічна, Міщанська, Карпінського, Чернишевського, Чкалова, Вернадського, Північна, Зої Космодемянської, Олега Кошового, прилеглих до них вулиць та провулків); вулиць Теплична, Індустріальна, Успенська, Дерев’янка.
Також, в мікрорайоні ДОСи (вулиці: Комарова, Європейська) та на центральних вулицях та провулках міста можливі перебої у водопостачанні, зниження тиску у водопровідних мережах.

“Рекомендуємо зробити запас води 13 січня 2021 р. до 23:00.

По завершенню ремонтних робіт водопостачання буде відновлено в повному обсязі. Просимо вибачення за тимчасові незручності.”- звертаються до містян.