Власний двомісний літак. Таким придбанням віднині може похвалитись черкаська родина Осичнюків. Ті знані далеко за межами міста й країни, адже саме до цієї родини належить відомий квартет “Спів братів”, повідомляє кореспондент vikka.ua.

“Це була давня мрія нашого батька, перед тим про літак мріяв дідусь. Ну, і, звичайно, про нього  – ділиться один з наймолодших співочих братів Антон. – Зараз мають перевірити його технічний стан, налаштувати, а потім випробуємо його на летовищі”.

Всією родиною Осичнюки мріяли про небо. Був час, коли власними силами зробили параплан і вчились літати на ньому. Тепер дочекались справжнього літака!

blank

До Черкас крилатий транспорт із Харкова, де його придбали, прибув на колесах: причепом його доставили у складеному вигляді. Поки – на територію заводу “ТЕМП”. Тут фахівці й перевірятимуть справність літального апарату.

“Володимир Осичнюк звернувся до нас, аби ми допомогли поставити літак на крило, – розповідає керівник “ТЕМПу” Олександр Згіблов. – Я довгий час займався авіамоделювальним спортом і знайомий з технологіями авіабудування, тому в будь-яких питаннях спробую допомогти”.