Президент Володимир Зеленський вважає, що за низки умов військові дії з Росією можуть закінчитися до кінця 2022 року. Серед них – об’єднані українці, потужна зброя та вдача. Про це Зеленський розповів в інтерв’ю CNN, пише “Українська правда”.

“Якщо наша держава буде об’єднаною, такою, як зараз, якщо потужна зброя буде йти від наших партнерів нам вчасно, і якщо вдача та Бог будуть на нашому боці, то ми зможемо багато речей зробити до кінця цього року. Я впевнений, можемо завершити військову частину цієї війни. Бо якщо ми будемо міцними, як я сказав, то ми можемо прийти до того моменту, коли Росії доведеться вже сісти за стіл перемовин”. – зазначив президент.

За словами Зеленського, Росія бачитиме продовження об’єднання світу навколо України, міцність України і перемогу України на тих чи інших напрямках, чи в операціях.

Нагадаємо, Зеленський розповів, що зброя, котру Україна отримала від західних партнерів, нарешті потужно запрацювала на лінії фронту: захисники завдають відчутних ударів по складах та важливих логістичних точках окупантів.