Обереги, прикраси, посуд та військові трофеї продавали на доброчинній акції жителі Маріуполя. Охочі могли написати лист для військового. Ярмарок влаштували, щоб допомогти закрити збір на авто та підтримати земляків, розповіла Суспільному представниця центру “ЯМаріуполь” Софія Петрова.

Дві чашки з рідною символікою придбала жителька Маріуполя Ірина. Для неї це не тільки покупка, а внесок у більш швидке повернення додому:

“Ми хочемо перемогу, хочемо скоріше повернутись до Маріуполя, а для цього треба щось робити, а не просто сидіти вдома”.

Весь товар на стелажі – поробки маріупольців, їх вони робили впродовж тижня, розповіла волонтерка Валерія. Усе, що сьогодні продають, нагадує про місто-герой.

“У нас є рації, як трофеї, акумулятори, є те що робили маріупольські діти, і те, що дорослі”.

Окрім доброчинного ярмарку, люди могли написати листа військовому. Лариса Зьома написала слова вдячності. Своє послання не уособила, адже для неї всі воїни – Герої.

“Ненавиджу цю війну, але я дуже горда за нашу армію за те, що там є такі красиві душею і тілом воїни”.

Охочі могли донатити за двома напрямками: на допомогу маріупольцям, або ж на збір для покупки авто. Його ціна 300 тисяч гривень, розповіла представниця центру “ЯМаріуполь” Софія Петрова.

“Наразі зібрали дві третини, залишається близько 100 тисяч гривень. Сподіваюсь, ми сьогодні допоможемо”.

Зібрати гроші — не єдина мета. Люди зібралися згадати про малу батьківщину й помріяти про мир, додала Софія Петрова:

“Не дивлячись на спілкування з місцевими, гарні та дружні стосунки, хочеться говорити про рідне місто. Розмовляти з тими людьми, які тебе розуміють. Сподіваємось, що одного дня ми повернемося до себе у Маріуполь, але ніколи не забудемо Черкаси”.