Зразковий дитячий ансамбль гармоністів з Жашкова дав благодійний концерт на центральному ринку. Зібрані 36 823 гривні діти передали голові територіальної громади для закупівлі медичних засобів і амуніції для захисників з Жашківщини. Пише сайт umannews.city.

У Жашкові на центральному ринку відбувся благодійний концерт Зразкового дитячого ансамблю гармоністів на підтримку Збройних Сил України. Концерт провели вихованці та випускники комунального закладу «Мистецька школа» Жашківської міської ради, які грають у складі ансамблю гармоністів.

Підтримав ініціативу своїх вихованців провести благодійний концерт керівник колективу ─ Заслужений працівник культури України, гармоніст, рекордсмен України, почесний громадянин Жашкова Іван Сухий.

─ Нині воюють 3 учасники ансамблю гармоністів – Олег Митейко, Руслан Альмужний і Саша Худолій. Ми їх пам’ятаємо, чекаємо живими здоровими додому. Тому зібрані кошти, 36 823 гривні, передали голові Жашківської територіальної громади Ігорю Цибровському ─ у загальну скарбничку для допомоги жашківчанам, які зараз боронять Україну. – зазначив чоловік.

Очільник Жашківської територіальної громади Ігор Цибровський прийняв кошти від колективу ансамблю і заявив, що це рекордна сума, яку вдалося зібрати разово за рахунок благодійних внесків жашківчан. Він запевнив дітей, що всі кошти будуть спрямовані на закупівлю медичних засобів, кровоспинних матеріалів і аптечок та передані через родичів нашим землякам на передовій.

 Всі зібрані дітьми кошти будуть спрямовані на закупівлю медичних засобів, кровоспинних матеріалів і аптечок та передані через родичів нашим землякам на передовій.