У Чигирині винесли вирок колишній начальниці районного відділу державної виконавчої служби за підробку диплому про вищу юридичну освіту. Її викрив адвокат чоловіка, на права якого посадовиця встановила обмеження, пише сайт “Про все“.

Керувати місцевими держвиконавцями жінка почала з травня 2018 року. До цього працювала головним державним виконавцем. Увесь час вона мала підроблений диплом за спеціальністю “Правознавство”.

Вивести на чисту воду керівницю допоміг адвокат одного з чигиринців. Останній судився у справі про несплату аліментів. Обвинувачена, ще до призначення на керівну посаду, встановила обмеження у праві керування транспортними засобами, користування вогнепальною мисливською зброєю, виїзду за межі України та арештувала кошти. Юрист оскаржив це у суді і спір виграв. Тоді ж виникла підозра щодо необізнаності посадовиці з чинним законодавством. Адвокат надіслав запити до Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, в якому та нібито навчалась. З отриманої відповіді вбачалося, що обвинувачена не отримувала кваліфікацію «спеціаліст», її студентська справа там відсутня і диплом не видавався. Тому юрист звернувся до правоохоронних органів з відповідною заявою.

Викрита колишня керівниця на судовому засіданні свою винність не визнала повністю і відмовилася давати покази.

Соснівський районний суд визнав обвинувачену винною у використанні підробленого документу і призначив їй штраф у розмірі 850 гривень. Проте через закінчення строків давності її звільнили від покарання.