Тальнівчанка Світлана Дегодій за допомогою улюбленої справи – це виготовлення кондитерських виробів, активно долучається до волонтерства. На сторінках нашого видання ми вже не вперше пишемо про її благодійність. Ще весною вона пригощала внутрішньо переміщених дітей, що проживають у гуртожитку Тальнівського коледжу, солодкими подарунками власного виробництва – це були набори пасхального печива, які діти могли самостійно розфарбувати. Та ось взимку вона знову порадувала менших презентами до дня Святого Миколая. Розповідає видання “Вісті Черкащини“.

– Разом із знайомою з Черкас, яка виготовляє маршмелоу і теж активно долучається до допомоги у своєму місті, ми знову подарували дітям радість. Я підготувала святкове медове-імбирне печиво, а Наташа переслала маршмелоу. Тоді всі солодощі попакувала в окремі пакуночки і передала діткам. Вони були дуже задоволені і щиро дякували, – розповідає пані Світлана.Окремо у соціальній мережі жінка провела лотерею напередодні Нового року, де пропонувала всім бажаючим взяти участь і придбати відповідний номерок, яких було 50. А от виграшних – тільки три. І за кожен можна було отримати, звісно, кому пощастить, смачний кондитерський виріб від пані Світлани. Розігрувала різдвяний штолен, 6 макарон та імбирне печиво.

– Кожен номер коштував 35 грн.. Частину з виручених коштів я передала волонтерам, які якраз проводили збір на тепловізор нашим місцевим Захисникам, а ще частину на допомогу тваринам. Вважаю так, якщо ми маємо можливість працювати, то обов’язково повинні допомагати всіма силами нашим Захисникам. Тож практично з кожного свого замовлення перераховую певну частину коштів на допомогу ЗСУ, – каже пані Світлана.